BEST Career Meeting – Twoje pierwsze spotkanie z pracodawcą, studencie!

Czym jest Best Career Meeting?

BEST Career Meeting jest to cykl spotkań z pracodawcami, który łączy w sobie warsztaty, case study, prelekcje, czy też wizyty w firmach. Celem organizowanych wydarzeń jest nie tylko wsparcie rozwoju studentów, ale także integracja środowiska akademickiego oraz biznesowego.

Projekt ten adresowany jest do wszystkich studentów zainteresowanych rozwojem umiejętności miękkich i twardych, a także poszerzaniem wiedzy na temat rynku pracy oraz możliwości rozwoju kierunku kariery. Nadrzędnym celem projektu jest wsparcie studentów Politechniki Gdańskiej oraz przygotowanie ich do nieustannie zwiększających się wymagań na rynku pracy. Poprzez kontakt z najlepszymi pracodawcami, BEST Career Meeting jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby młodych ludzi, którzy myślą o swojej przyszłości zawodowej.

BEST Career Meeting to:

7 Lat Doświadczenia

Pomoc w ścieżce rozwoju!

Nieprzeceniona wiedza!

Hackathon

Tegoroczna odsłona BEST Career Meeting zapowiada się inaczej, niż poprzednie edycje, ponieważ po raz pierwszy na Politechnice Gdańskiej studenci będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w Hackathonie – wydarzeniu skierowanym do informatyków i programistów, którzy mają za zadanie rozwiązać konkretny problem z różnych dziedzin życia. W ciągu jednego dnia kilka drużyn będzie próbowała swoich sił w zadaniach przygotowanych przez organizatorów we współpracy z opiekunami merytorycznymi drużyn.

VII Edycja!

Konkurs Hackathon!

Warsztaty i spotkania!

Zespół projektu:

Jędrzej Czapiewski

Koordynator Główny

jedrzej.czapiewski@best.gdansk.pl

Sara Wróbel

Koordynator Główny

sara.wrobel@best.gdansk.pl

Weronika Kłonowska

Koordynator ds. Logistyki

weronika.klonowska@best.gdansk.pl

Filip Własów

Koordynator ds. Kontaktu z Firmami

filip.wlasow@best.gdansk.pl

Aleksandra Żabicka

Koordynator ds. Promocji

aleksandra.zabicka@best.gdansk.pl

Mateusz Osiński

Koordynator ds. Merytoryki

mateusz.osinski@best.gdansk.pl

Alicja Szerszyńska

Koordynator ds. Zasobów Ludzkich

alicja.szerszynska@best.gdansk.pl