Formularz rekrutacyjny - wiosna 2020

Cześć! Właśnie otworzyłeś/aś formularz rekrutacyjny do organizacji BEST GDAŃSK. Jesteśmy międzynarodową organizacją, na Politechnice Gdańskiej działamy już 16 lat, nasz zespół tworzy ponad 60 studentów. Tworzymy m. in. takie projekty jak: Inżynierskie Targi Pracy, Europejski Konkurs Inżynierski EBEC, BEST Career Meeting czy Forum Organizacji i Kół Akademickich FOKA. Organizujemy masę wydarzeń dla studentów oraz szkolimy się jednocześnie świetnie się bawiąc. Co nas wyróżnia spośród pozostałych organizacji? Oczekujemy od życia czegoś więcej, chcemy działać, rozwijać własne umiejętności oraz zdobywać nowe. Zależy nam na pokazaniu, żę praca nie musi być tylko przykrym obowiązkiem, a poznając wartościowych ludzi i organizując dla nich wydarzenia sami świetnie się bawimy. Czy chciałbyś z nami coś zmienić? Wspaniale! Przed Tobą seria pytań, nie stresuj się - nie ma błędnych odpowiedzi, wykaż kreatywnością i udowodnij nam, że to właśnie Ty jesteś kandydatem, którego poszukujemy :) POWODZENIA!

Imię
Nazwisko
Numer telefonu
Adres e-mail
Numer indeksu
Kierunek studiów
Wydział
Stopień studiów I
II
Semestr
Skąd o nas wiesz? Plakat
Ulotka
Facebook
Instagram
Znajomy mnie zachęcił
Wydarzenie promocyjne

Inne

Działasz w jakiejś innej organizacji?
Jeśli tak, to w jakiej?
Co przekonało Cię do tego, aby aplikować?
Czego oczekujesz po dołączeniu do BEST-u? Zaznacz wartości, które są dla Ciebie najważniejsze: Nowych znajomych
Zdobycia doświadczenia
Zdobycia nowych umiejętności
Zabawy
Ciężkiej pracy
Nowych wyzwań
Inne

Zaraz, zaraz... Ale co my właściwie robimy poza tym, że "działamy"? No właśnie... Organizujemy szereg wydarzeń takich jak:

Inżynierskie Targi Pracy
Europejski Konkurs Inżynierski EBEC
Kurs Naukowy BEST Course
BEST Career Meeting
Forum Organizacji i Kół Akademickich FOKA
Konkurs Marketingowy BrandUp

EBEC Kursy Naukowe FOKA
ITP BCM BrandUP

Każde takie przedsięwzięcie wymaga pracy w zgranym zespole, a jak wiadomo zespół tworzą ludzie. I to właśnie dlatego relacje między sobą cenimy tak bardzo.

Jakie miejsce na świecie chciałbyś zobaczyć, a może zamieszkać? Opisz krótko, dlaczego.
Masz jakieś doświadczenie w działaniach wymagających współpracy? Udzielasz się w wolontariacie, a może uprawiasz jakiś sport zespołowy? Pochwal się :)


Oceń w skali od 1 do 5 jak bardzo utożsamiasz się z poniższymi zdaniami.

Tryb pracy jaki preferuję to... (1 - indywidualny, 5 - grupowy)
W zespole najbardziej mogę polegać na... (1- sobie, 5 - reszcie)
W pracy grupowej preferuję rolę... (1 - lider, 5 - zadaniowiec)
Zabierając się za coś... (1 - często tego nie kończę, 5 - robię to jak najlepiej potrafię)


Właśnie skończyłaś/-eś uczyć się na egzamin/laborkę/ projekt, ale masz jeszcze dużo rzeczy do zrobienia w tym tygodniu. Napisał do Ciebie kolega i prosi o pomoc w jego projekcie, co robisz i dlaczego?
Organizując cokolwiek, trzeba być przygotowanym na niespodziewane, awaryjne sytuacje. Często trzeba improwizować lub zmieniać zaplanowane działania na krótko przed ich realizacją. Opowiedz o sytuacji, w której musiałeś/aś iść na żywioł. Jak sobie z tym poradziłeś/aś? Jakie problemy spotkałeś/aś na swojej drodze?


Pracując w grupie najczęściej... pełnię funkcję lidera
zajmuję się planowaniem budżetu
czekam na polecenia
wymyślam kreatywne rozwiązania
pobudzam resztę grupy do pracy
udzielam konstruktywnej krytyki
patrzę na wszystko z boku

Na co dzień identyfikujemy się z takimi hasłami jak Friendship - Fun - Learning - Improvement - Flexibility. Oprócz realizowania zadań grupowych, stawiamy na dobrą zabawę i rozwój osobisty. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas jedno- dążymy do samodoskonalenia się. A z pomocą przyjaciół jest to dużo łatwiejsze :)

Przyjeżdża do Ciebie (do Gdańska) znajoma/y z innego miasta. Jak zaplanowałbyś wasz wspólny czas?
Coś co mnie wyróżnia to...
Rzeczy, których chciałabym/chciałbym spróbować lub nauczyć się, a do tej pory nie miałem/am okazji to... kierowanie zespołem
nauka języka obcego
spontaniczna podróż ze znajomymi
bycie bardziej zorganizowanym niż do tej pory
pisanie dłuższych form tekstowych
podjęcie się wyzwań, które pozwalają wyjść poza własną strefę komfortu
prowadzenie rozmów i negocjacji z przedstawicielami firm
organizacja zaplecza logistycznego
przygotowanie materiałów promocyjnych
budowanie zespołu
efektywne prowadzenie konta w social mediach
inne

Co najbardziej motywuje Cię do realizacji postanowionych sobie wcześniej celów?
Czy praca pod presją bardziej Cię stresuje czy napędza do działania? (1 - stresuje, 5 - napędza do działania)
Jak oceniasz swój poziom angielskiego?
Szklanka do połowy pusta czy pełna? Ustosunkuj się.
Czwartek to prawie piątek? Spotkanie o 18? Co o tym sądzisz?
Tutaj zostawiamy miejsce specjalnie dla Ciebie, możesz opowiedzieć nam jakąś ciekawą historię, zdradzić mroczny sekret, podzielić się refleksją... :)

I teraz ostatnie, najważniejsze pytanie: Jesteś gotowy na super przygody, nowe wyzwania i wyjście poza schemat? Jeśli tak, pozostało Ci tylko wysłać wypełniony formularz i czekać na odpowiedź, która już niedługo przyjdzie na Twojego maila :) "WORK HARD, PLAY HARDER"

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk z siedzibą Siedlicka 4/303, 80-222 Gdańsk, moich danych osobowych zawartych w Formularzu Rekrutacyjnym:
w celu przesyłania na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk z siedzibą w Gdańsku.

Bądź z nami na bieżąco:Kliknięcie przycisku wyślij oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji do Stowarzyszenie BEST Gdańsk, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) oraz wydanymi na jego podstawie krajowymi przepisami z zakresu ochrony danych osobowych.
Webmaster