Mars jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG. Do naszych najbardziej znanych marek należą, m.in. Pedigree, Royal Canin, Whiskas, M&M’s, Snickers, Twix, Orbit czy Skittles. U nas możesz rozwijać się w takich działach jak: Marketing, Sprzedaż, Łańcuch Dostaw, Logistyka, Inżynieria, Finanse, Badania i Rozwój. W Mars wierzymy, że świat jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj, a tym ambicjom towarzyszą działania ponad 140,000 Współpracowników w 80 krajach.

Zaczynaliśmy jako kilkuosobowa grupa przyjaciół, głównie z harcerstwa, którzy lubili razem pracować. Wiedzieliśmy, że możemy na sobie polegać, łączyły nas podobne wartości i pasja do informatyki. Tak zrodził się pomysł na wspólny biznes.

Dzisiaj w BinarApps dostarczamy klientom z ponad 20 krajów na 4 kontynentach wyjątkowe produkty cyfrowe, które każdego dnia zmieniają świat. Ale jedno pozostało niezmienne – nadal jesteśmy drużyną, w której troszczymy się o siebie na wielu poziomach i zawsze możemy na siebie liczyć.

BinarApps to ponad 160-osobowy zespół złożony z developerów, UX/UI designerów, testerów oraz konsultantów technologicznych zajmujący się doradztwem z zakresu technologii, projektowaniem i tworzeniem produktów cyfrowych. Od przeszło 8 lat firma rozwijana jest przez founderów w oparciu o wspólne wartości, by budować partnerskie relacje z klientami i dostarczać im najwyższej jakości oprogramowanie. Doświadczony zespół wspiera zarówno startupy jak i rozwinięte firmy w realizacji projektów cyfrowych, wdrażając ponad 250 projektów dla Klientów z Polski, Europy Zachodniej czy Stanów Zjednoczonych i Kanady. Tworzenie produktów cyfrowych w BinarApps, to więcej niż ich programowanie. To kompleksowy, wieloetapowy proces przełożenia wizji klienta na realny produkt. Przez lata istnienia BinarApps stało się ekspertami w rozwijaniu oprogramowania w wielu dziedzinach, w szczególności w obszarze logistyki, FinTech, marketplace, open banking i retail.